Widex

WIDEX MOMENT ™- BU SES HER ŞEYİ DEĞİŞTİRİR

Şimdiye kadar harika bir işitme cihazı bile her zaman bir işitme cihazı gibi ses çıkarmıştır – Şimdiye kadar.
Devrim niteliğindeki WIDEX MOMENT ™, şimdiye kadarki en saf, doğal sesi sunmak için oyunu değiştiriyor. Tipik olarak, bir işitme cihazında işlenen ses, doğrudan duyulandan daha sonra kulak zarına ulaşır. Ve bu iki “senkronize olmayan” sinyal karıştığında, yapay bir ses elde edersiniz.
Ama şimdi her anı duyabilirsiniz – eskiden olduğu gibi.


KULLANICILAR WIDEX MOMENT’İN GERÇEK YAŞAM SESİNİ TERCİH EDİYOR

WIDEX MOMENT’i günlük yaşamlarında, çeşitli ortamlarda deneyen 101 kullanıcıyla anket yaptık; bunların %91’’i sesin mevcut işitme cihazlarına kıyasla daha tatmin edici ve daha gerçek yaşam gibi olduğunu belirtti.*


WIDEX MOMENT™ ve TV PLAY™ BİRLİKTE ÇOK İYİ SONUÇ VERİYOR

WIDEX MOMENT™ artık TV PLAY’e kusursuzca bağlanabiliyor. Böylece kullanıcılar televizyonu inanılmaz doğal ses kalitesiyle doğrudan işitme cihazlarına aktarabiliyor ve televizyonun, filmlerin ve maçların tadını daha iyi çıkarabiliyor


GİZLİ ŞARJ EDİLEBİLİRLİK

WIDEX MOMENT™ ile rahatlık ön planda.
mRIC modeli piyasada bulunan en küçük şarj edilebilir hoparlörü kanal içinde işitme cihazıdır, her anı duymak için gereksinim duyduğunuz tüm gücü içermektedir.
İşitme cihazı pilleriyle uğraşmanıza gerek yok, basit bir şarj aleti hayatınızı kolaylaştırır.
Widex şarj edilebilir işitme cihazlarını, küçük ve kullanması kolay Widex Standart Şarj aletiyle şarj edebilirsiniz.
Widex şarj edilebilir işitme cihazlarınıza Widex Charge n Clean aletiyle daha iyi bakabilirsiniz.


SAĞLAMLIK

WIDEX MOMENT™ nemin yol açtığı hasarı azaltmak için tasarlanmıştır. Korozyon ne kadar az olursa cihaz ömrü o kadar çok uzar.
İleri düzey su geçirmez nano kaplamaya, sağlam mikrofonlara ve akıllı mühendisliğe hoş geldiniz.
Pil kapağı olmadığı için nemin girebileceği delik sayısı azalmaktadır.


HER ŞEYİ DEĞİŞTİREN SESİ KEŞFETMEK İÇİN ÜÇ YENİ YOL

WIDEX MOMENT™ serisini büyüterek üç yeni format ekledik; bunlardan biri neredeyse görünmez “tümüyle kanal içinde” CIC-M. Böylece herkese uygun, inanılmaz doğal MOMENT sesini duymak için yeni yollar var.


WIDEX MOMENT™ İŞİTME CİHAZI MODELLERİNİ İNCELEYİN

WIDEX MOMENT™ üç kulak arkası model, dört hoparlörü kanal içinde model ve üç kulak içi model halinde üretilmektedir. İşitme uzmanlarımız size özgü işitme kaybınız ve yaşam tarzınıza göre ideal modeli seçmenize yardım edebilir.


BTE 13 D

Güçlü ve göze çarpmayan tasarımıyla Widex Moment BTE 13 D , ZeroDelay™ özellikli Widex PureSound™ uygulamasıyla saf ve doğal ses üretir, gereksinim duyduğunuzda akıllı otomasyon ve istediğinizde kişiselleştirilen kontrol sunar. Widex Moment uygulamasıyla iOS veya DEX’ten doğrudan ses aktarabilirsiniz ve eğlencenin ya da sohbetin tadını saatlerce çıkarabilirsiniz.


Widex