Philips

Philips Hearing 7010 MNR T R

Dahili şarj edilebilir pil ve temassız şarj sistemi sayesinde Philips HearLink modern şarj edilebilirlik rahatlığı sunar. Kullanıcılar, akıllı cihazlardan akış da dahil olmak üzere kısa sürede şarj ettikleri cihazların tüm gün keyfini çıkarabilirler. MiniRITE T R şarj cihazı basitlik ve sağlamlık düşünülerek tasarlanmıştır. Hafif ve gizli bir tasarıma sahiptir ve başucu masasına uyar. Entegre USB 2.0 bağlantı noktası çeşitli güç kaynaklarından şarj etmeyi mümkün kılarak, bir seyahat çözümünü haline getirir.


Tür: BTE
İşitme kaybı: İleri – Çok ileri

Philips HearLink 9010 MNR

Bu işitme cihazının şarj edilebilir pili yalnızca 3 saatte tam şarj olur. Hafif ve ileri derece işitme kayıpları için farklı hoparlörlere sahiptir.
SoundMap Gürültü Kontrolü SoundMap Gürültü Kontrolü, yönlülük ve gürültü azaltmayı sağlar. Sinyali temizlemek ve en gürültülü sosyal ortamlarda konuşma seslerine daha iyi erişmek için çift mikrofonlu bir gürültü tahmin özelliği kullanır.


Philips HearLing 7000 IIC

Ekstra küçük ve neredeyse görünmez kulak içi işitme cihazı, IIC Kulak kanalına derinlemesine oturan ve pratikte görünmeyen en küçük Philips HearLink işitme cihazı. Bu işitme cihazı türü hafif ila orta dereceli ciddi işitme kayıpları içindir Bu görünmez kanal içi işitme cihazı hafif veya orta derece işitme kayıpları içindir. Kulak kanalı derinliğine yerleşir ve azami gizlilik için pratikte neredeyse görünmezdir.


SoundMap Gürültü Kontrolü
SoundMap Amplifikasyon
Genişletilmiş Dinamik Aralık

PHİLİPS HearLinK BTE 7020 UP

En Güçlü ve Dayanıklı HearLink BTE UP, sağlam bir kulak arkası işitme cihazıdır
HearLink BTE 7020 UP Bu güçlü ve dayanıklı işitme cihazı modeli, ileri ve çok ileri derece işitme kaybı olan kişiler için tasarlanmıştır. Telecoil, kolay ses seviyesi ve program değişikliği için tek ve çift dokunmatik düğme ile tam özellikli bir kulak arkası işitme cihazıdır.

philips işitme cihazı, philips işitme, çorlu işitme cihazı