Ev Hizmeti

Ev Hizmeti

YılSay ailesi , Trakya çevresinde şubemize gelemeyen yaşlı veya özel hastalarımıza evde hizmet vermektedir. düzenli muayene ve rehabilitasyonlarını  aksatmadan sağlamaktadır.


Kulak Kalıbı

İşitme cihazının en önemli parçalarından biri olan kulak kalıbı kişinin bire bir özel macunlarla kulak ölçüsü alınarak yapılır .
Sağlıklı alınan ve kullanılan kulak kalıbı duymanızın %15'ni etkilemektedir.Kulak Tıkacı

Kişinin bire bir ölçüleri alınarak istek üzerine YÜZME TIKAÇI, UYKU TIKAÇI, UÇAK TIKAÇI, GÜRÜLTÜ TIKAÇI vb. şekillerde ortama uygun malzemelerden yapılarak kullanım sağlanmaktadır.İşitme Cihazı Tamir & Montaj

TAMİR: Kullanım esnasında yaşanabilecek arızalarda, kırılma, ezilme vb. durumlarda profesyonel teknik servis ekibiyle cihaz tamiri yapılmaktadır.
MONTAJ: Kulak içi cihazlarda kişinin özel kalıp ölçüsüyle montaj yapılmaktadır.


İşitme Cihazı Bakım Seti

Cihaz temizleme bakım setleri günlük olarak yapılıp hijyeni sağlanmalıdır.İşitme Cihazı Temizliği

İşitme cihazı temizliği yapılırken dikkat edilmesi gerekmektedir. Doğru şekilde temizlenmeyen işitme cihazı hasar görebilir hatta bozulabilir. Düzenli ve iyi bir şekilde temizlenmeyen işitme cihazlarının ilettiği ses kalitesi azalabilir. Önerilen aralıklarda ve doğru şekilde yapılan işitme cihazı temizliği sayesinde işitme cihazları daha uzun ömürlü olarak sağlıklı bir şekilde işitmenizde size eşlik ederler. 

Doğru ellerde temizlenen işitme cihazınızı uzun yıllar sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. Bunun yanında günden güne küçülen ve görünmez hale gelen işitme cihazları sizlere konfor katarken doğru ellerde temizlenmesi gerekliliğini de beraberinde getiriyor. Yılsay İşitme Cihazları olarak sizler için profesyonel olarak işitme cihazı temizliğini Çorlu şubemizde memnuniyetle yerine getiriyoruz.